تبلیغات شما اینجا شرکت اوژن اطلس پیشرو در صنعت آب و فاضلاب
بستن تبلیغات [X]
ایزولاتور هیبرید
سری هود شیمی هیبرید مهار برنامه های بسیار سمی را با استفاده از API فراهم می کند که گزینه باز و بسته را برای کسانی که به هر دو نیاز دارند ارائه می دهد.
جهت مشاهده انواع محصولات هود نور صنعت فردوس به بخش محیط های clean مراجعه نمایید.

ایزولاتور هیبرید

• صفحه دستکش متحرک برای چندین فرآیند
• فن دو سرعته سرعت باز شدن چهره را تنظیم می کند
• آزمایش پودر جایگزین زیر 50 نانوگرم در متر مکعب
• قاب پلی پروپیلن با صفحه های اکریلیک یا شیشه

مزیت عایق بخار هیبریدی

تجهیزات

ایزولاتور ترکیبی می تواند مهار بسیاری از برنامه ها و تجهیزات ، از جمله تعادل ، اجاق گاز ، FTIR ، غربال و موارد دیگر باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مهار

این واحد که به شدت به قدرت و مقدار ماده سمی کار شده بستگی دارد ، می تواند تا سطح نانوگرم و از OEB 3-5 باشد. در مورد برنامه خود با FSI مشورت کنید.

روند

کنترل و دستکاری API (مواد دارویی فعال) و HPAPI (مواد دارویی فعال بسیار قوی) که در آن محافظت از پرسنل مورد نیاز است.

پنل قابل جدا شدن

سبک هیبریدی این واحد برای کار با صفحه دستکش یا بدون آن طراحی شده است. این امکان را برای استفاده از برنامه های مختلف بسته به روند و مقدار مواد قوی فراهم می کند. ارائه آزمایشگاهها به توانایی کار با سطوح مختلف OEB (Banding Exposure Banding) با ارائه دو محفظه در یک.

بندر کناری جهانی / بندر انتقال

پورت جانبی با گزینه های جهانی شامل شیار زباله با ایمنی مضاعف ، آستر مداوم ، پورت RTP و موارد دیگر از طریق شخصی سازی. پورت کناری و پورت انتقال می تواند به هر دو طرف منتقل شود. درگاه انتقال باعث ورود و خروج اقلام به داخل و خارج از محفظه می شود بدون اینکه اپراتور یا محیط داخلی در معرض آلودگی قرار گیرد.

فیلتراسیون دوگانه HEPA

سیستم ایزولاتور هیبریدی مجهز به فیلترهای اولیه و ثانویه 4 ”HEPA است که می توانند در آزمایشگاه دوباره گردش داده شوند یا مستقیماً به اگزوز خانه ارسال شوند.

گزینه های BASE / TOP

گزینه های استاندارد برای پایه شامل پایه معمولی ، پایه پودر فله برای پذیرش اندازه درام ، پایه معمولی با اتصالات 3 over سه شبدر / سه گیره برای پذیرش گزینه های انتقال پودر ، و همچنین یک گزینه استاندارد برای خرید واحد بدون پایه بنابراین می توان یک پایه سفارشی اعمال کرد.

ایمنی

سری Hybrid Isolator مهار برنامه های بسیار سمی با استفاده از API ها و HPAPI ها را فراهم می کند. کنترل های مهندسی FSI برای جلوگیری از از بین رفتن مهار ، ساخته شده است. آزمایش شخص ثالث ثابت کرده است که این واحدها بر اساس فرآیند و مقدار زیر 50 نانوگرم در متر مکعب هستند.

تحریریه نور صنعت فردوس


:: برچسب ها : هود شیمی , هود آزمایشگاهی ,
ن : مینا رحمتی
ت : شنبه 24 آبان 1399
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)