تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
معرفی ابزارهای سئو

ابزارهای سئو

از سوی دیگر، صنعت سئو و جنبه های وابسته به آن، به سرعت در حال رشد و تغییر است. وبمسترها، بازاریاب ها و مدیران سایت های تجاری باید خود را با این آهنگ شتابان هماهنگ سازند.

معرفی ابزارهای سئو و نحوه استفاده از هرکدام میتواند راه گشای وبمستران جهت بهبود جایگاه سایت خود در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو گردد. در این مقاله آموزش سئو قصد دارم برخی از ابزارهای مفید و کارامد سئو را به شما معرفی کنم.

ابزارهای مفید و مهم برای بهینه‌سازی وب‌سایت

امروزه ابزارهای بسیار متفاوتی در بازار اینترنت وجود دارد که می‌توان در سئو و بهینه سازی وب‌ سایت از آن استفاده کرد. این ابزارهای سئو موقعیت شما را در موتورهای جستجوی گوگل، یاهو و بینگ بررسی کرده و همچنین به تجزیه‌ و تحلیل مقالات و یا صفحات وب‌ سایت شما پرداخته و پیوند آماری را برای مشاهده به شما ارائه می‌ نماید.

هرچند به‌کارگیری بهینه‌ سازی در یک وب‌ سایت، با ظرافت‌ های فراوانی همراه است ولی خوشبختانه شما می‌ توانید از ابزارهای گوناگونی که در این خصوص، طراحی و تولید شده‌اند، بهره ببرید.

مهم این است که شما بتوانید از بین انبوه ابزارهای موجود، بهترین‌ها را انتخاب نمایید تا از سردرگمی ناشی از گردش بین نرم‌افزارهای مختلف رها شوید. در زیر لیستی از بهترین و مهم‌ترین و کارآمدترین ابزارهای بهینه‌ سازی را به شما معرفی خواهیم کرد:

تجزیه‌ و تحلیل گوگل (google analytics)

تجزیه‌وتحلیل گوگل استانداردترین ابزار برای بررسی وب‌ سایت است. اگر کسب‌ و کار شما در حال حاضر از این ابزار برای نظارت بر ترافیک وب‌ سایتتان استفاده می‌کند، شانس بزرگی نصیبتان شده است، اما اگر این‌طور نیست، نگران نباشید! برای شروع دیر نیست، شما نیز می‌توانید از این ابزار عالی استفاده کنید.

تجزیه‌ و تحلیل گوگل اطلاعاتی مانند این‌که چه صفحاتی در وب‌ سایتتان دارای ترافیک بازدید بیشتری هستند، تعداد بازدیدکنندگان و فعالیت‌های کاربران، زمان حضور و مسیر خروج آن‌ها را نمایش می‌دهد.

http://www.google.com/analytics

گوگل Insights

توسط گوگل Insights می‌توان سرعت صفحه را بررسی نمود. آنچه در پست‌های Moz مشهود است، زمان سریع بارگذاری صفحه در جستجو می‌تواند تأثیر بسزایی در رتبه‌بندی وب‌سایت داشته باشد.

اما بسیاری از شرکت‌ها هیچ ایده‌ای به‌منظور بهبود سرعت بارگذاری وب‌سایت خود ندارند. گوگل Insights ابزاری است که در این راه به شما کمک می‌کند. این ابزار به شما می‌گوید چرا باید وب‌ سایت خود را تعمیر کنید و چگونه این کار را برای بارگذاری سریع‌تر وب‌ سایتتان انجام دهید.

جهت مشاهده ادامه ابزارهای سئو مطلب کلیک کنید.

منبع: اف تی سنتر


ن : مینا رحمتی
ت : يکشنبه 25 اسفند 1398
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)